AGRO CENTRUM

Traktory KIOTI

Od uvedení prvního traktoru KIOTI na trh v USA v roce 1986 se výrobce KIOTI zařadil mezi přední světové značky traktorů. Společnost KIOTI je tradiční Jihokorejská výrobní značka s důrazem na rozvoj technologii, užitnou hodnotu vyrobených strojů a efektivní servis traktorů. A tady KIOTI ví, že úspěch jejich strojů bude vždy záviset na dvou věcech: na prvním místě je náš zákazník & na víře v sílu týmové práce.

25.01.2021

Sezónní a předsezónní SERVIS

Určitě to znáte. Je ten správný čas na práci. Vše připraveno, kafe dopito a NESTARTUJE! Tenhle moment nemusíte už nikdy zažít. Stačí když Vaši techniku svěříte naším profesionálům na servisní dílně.

25.01.2021

Akumulátorové stroje! Trend současnosti.

Dříve to byla maximálně vrtačka, dnes? Není problém mít většinu domácího vybavení na AKU. Klidně i sekačku, ořezávač plotů nebo i motorovou pilu. V naší nabídce nalzente velké množství akumulátorovýych produktů. Neváhejte si vybrat.

25.01.2021

Akční nabídka - PODZIM 2019

Jako obvykle pro Vás máme akční nabídku PODZIM 2019. Podívejte se na leták pro bližší informace. - pily HUSQUARNA - VARI - na EKO DOTACE - ŠROTOVNÉ :-)

25.01.2021

ÚČET
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím